Nasi Partnerzy

Client 3
Client 1
Client 2
Client 4

Informacje o Sigma BK

Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu na rynku meblarskim. Od 1992 roku zaopatrujemy producentów mebli w niezawodne rozwiązania, które pozwalają im wyróżnić się na tle konkurencji. Od 25- ciu lat zajmujemy się m. in. produkcją stelaży do łóżek sypialnianych, funkcji spania chowanych w meblach, czy funkcji relaks do mebli tapicerowanych.
Jesteśmy przedstawicielem handlowym i dystrybutorem na Polskę wiodących firm Światowych produkujących okucia meblowe: Leggett & Platt Incorporated - International Home Furniture Components, Kintec Solution GmbH, Gruppo Industriale Styling s.r.l., Moteck Electric Corp.
Poza standardowymi wzorami stelaży , ram i konstrukcji nośnych realizujemy również indywidualne zlecenia wg projektu klienta. Przystosowujemy konstrukcyjnie istniejące rozwiązania techniczne do indywidualnych potrzeb klienta.
Nasza bogata oferta komponentów do produkcji mebli na pewno wyjdzie naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Okucia meblowe, automaty, funkcje relaks, funkcje spania, stelaże meblowe

SEKRETARIAT


Mariola Stencel

+ 48 585528136 wew. 101

mstencel@sigmabk.pl

DZIAŁ HANDLOWY
Region I

Oskar Napora
Specjalista ds handlowych

region: dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie


+48 58 552 81 36 wew.112

+48 731 011 077

onapora@sigmabk.pl

DZIAŁ HANDLOWY
Region II

Wiesław Rapacki
Starszy specjalista ds handlowych

region: kujawsko-pomorskie, lubelskie,małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie


+48 58 552 81 36 wew.108

+48 693 022 088

wrapacki@sigmabk.pl

DZIAŁ HANDLOWY


Michał Korchow
Kierownik działu handlowego

+ 48 58 552 81 36 wew. 114
+48 693 591 273

mkorchow@sigmabk.pl

Lucyna Wejher
Z-ca kierownika działu handlowego

+ 48 58 552 81 36 wew. 116
+48 570 522 352

lwejher@sigmabk.pl

Piotr Kramek
Specjalista ds handlowych

+ 48 58 552 81 36 wew. 111
+48 602 247 635

pkramek@sigmabk.pl